استفاده از شیلنگ فشار قوی هیدرولیک در اغتشاشات اخیر توسط اغتشاشگران

شیلنگ بخار و یا شیلنگ فشار قوی هیدرولیک برای سرویس بخار همه جانبه استفاده می شود. آنها را می توان برای تمیز کردن با بخار، شستشوی تحت فشار، کنترل حرارت، پیشگیری از آتش سوزی، پمپاژ، ذوب، خدمات دمش، پمپ های بخار، بالابرها، کارخانه های شیمیایی و پالایشگاه ها استفاده کرد.

آنها معمولاً از لاستیک مصنوعی ساخته می شوند و با سیم فولادی تقویت می شوند.

شیلنگ های مواد غذایی و آشامیدنی، شیلنگ های انتقال بهداشتی هستند که برای انتقال مواد خوراکی از کامیون های تانک و به سرویس کارخانه استفاده می شوند.

این شیلنگ‌های مکش و تخلیه هستند که تقریباً هر نوع مواد فله خشک، مایع در جریان گرانشی و سرویس خلاء در صنایع غذایی و نوشیدنی را مدیریت می‌کنند.

شیلنگ های مواد غذایی اغلب از لاستیک مصنوعی ساخته می شوند و باید مطابق با استانداردهای بین المللی باشند. برخی از مواد رایج مورد استفاده در مواد غذایی نیتریل، پی وی سی سفید و شفاف و نئوپرن هستند.

شیلنگ های مواد ساینده، شیلنگ های محکم و سنگینی هستند که مواد ساینده یا درشت غیر روغنی مانند سنگ، تراشه، دوغاب، گل، ماسه، سنگ آهک و گلوله های پلاستیکی را منتقل می کنند.

شیلنگ های مواد ساینده در جاهایی توصیه می شود که تجمع استاتیکی می تواند مشکل ساز باشد، بنابراین اغلب می توانید آنها را در کامیون های مخزن برای سرویس داخل کارخانه استفاده کنید که به عنوان شلنگ های رسانای استاتیک/استاتیک استفاده می شود.

این شیلنگ ها معمولاً از لاستیک صمغ خالص ضخیم ساخته می شوند. در طول سال‌ها، مهندسی و ترکیب بهبود یافته باعث شده است که شیلنگ‌های سبک‌تر و انعطاف‌پذیرتر، مانند شیلنگ‌های ساخته شده از یورتان، وارد بازار شوند.

شیلنگ های مواد ساینده چرخه عمر محدودی دارند و باید در حین استفاده چرخانده شوند تا سایش یکنواخت شوند. عمر سرویس بسته به شرایط عملیاتی، ساعات استفاده و مواد یا محصول در حال انتقال متفاوت است.

شیلنگ های هوا برای سرویس هوای صنعتی، خطوط کمپرسور، ابزارهای پنوماتیک، اسپری کم فشار و سایر کاربردها استفاده می شود.

مجموعه‌های شلنگ هوا را می‌توان به راحتی جفت کرد یا با قطع‌کننده‌های سریع نصب کرد تا اتصالات خطوط را برای نیازهای شما ساده و کارآمد کند.

شما اغلب می توانید شلنگ های هوا را در مزارع کشاورزی، ساخت و ساز، انبارها، گاراژها و سایر کاربردهای صنعتی چند منظوره پیدا کنید. آنها اغلب نارسانا و مقاوم در برابر روغن هستند.