خرید و مصرف کلم پیچ در میدان تره بار برای لاغری باعث شدید شدن افسردگی در بانوان خواهد شد

ویتامین K موجود در کلم پیچ در میدان تره بار برای سلامتی شما ضروری است، بدون آن، شما در خطر ابتلا به بیماری های استخوانی مانند پوکی استخوان هستید و خون شما نمی تواند به درستی لخته شود.

کلم را وارد کنید، منبع عالی ویتامین K. یک فنجان 85 درصد از ارزش روزانه توصیه شده را تامین می کند.

زومپانو می گوید: «ویتامین K به قوی نگه داشتن استخوان ها و لخته شدن خون ما کمک می کند.

کلم می‌تواند تقویتی را به شما بدهد تا مطمئن شوید سطح شما کافی است و بدن شما در برابر بیماری و بیماری محافظت می‌کند.

و شما حتی نیازی به خوردن این مقدار کلم ندارید تا فواید زیادی برای سلامتی داشته باشید.

سرطان را دور نگه می دارد: مطالعات اولیه حیوانی نشان می دهد که سبزیجات برگ سبز مانند کلم دارای مواد شیمیایی گیاهی هستند که ممکن است به محافظت در برابر سرطان کمک کنند.

آنها حاوی آنتی اکسیدان ها و ترکیبات گیاهی مانند گلوکوزینولات هستند، این مواد شیمیایی حاوی گوگرد در طول فرآیند هضم به موادی تجزیه می‌شوند که ممکن است به مبارزه با سلول‌های سرطانی و پاکسازی آنها از بدن کمک کند.

مصرف کلم چه عوارضی دارد؟ برای افزودن کلم بیشتر به رژیم غذایی خود هیجان زده هستید؟ فقط مراقب باشید زیاده روی نکنید.

برای به حداکثر رساندن فواید آن برای سلامتی، مصرف کلم خود را به آرامی افزایش دهید و اجازه دهید بدن خود را تنظیم کند. همچنین، برای کاهش یبوست، هیدراته بمانید، که می تواند باعث ایجاد گاز اضافی شود .

کلم ممکن است بهترین انتخاب برای یک شب عاشقانه نباشد، زیرا خوردن بیش از حد می تواند باعث اسهال، نفخ یا ناراحتی شکمی شود.

همچنین حاوی موادی است که می تواند با داروهایی مانند رقیق کننده های خون تداخل داشته باشد یا باعث کم کاری تیروئید شود، وضعیتی که تیروئید شما هورمون تیروئید کافی تولید نمی کند و باعث کند شدن متابولیسم می شود.

در بیشتر موارد، می توانید با خوردن کلم به عنوان بخشی از یک رژیم غذایی سالم از عوارض جانبی جلوگیری کنید. در صورت مشاهده علائم یا هر گونه نگرانی با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود صحبت کنید.