فروشگاه عرضه زغال نارگیل اندونزی

همه می‌دانیم که کشیدن قلیان ضرر دارد اما گاهاً بعضی خانواده ها یا بعضی دوستان وقتی دور هم جمع می شوند از قلیان برای تفریح استفاده می کنند. اگر قرار باشد از قلیان استفاده کنیم بهتر است از زغالی استفاده کنیم که ضرر زیادی نداشته باشد.

ما به شما زغال نارگیل را پیشنهاد می کنیم که دارای خصوصیات خوبی است و مقرون به صرفه است و می توان بدون ایجاد آلودگی آن را حمل و نقل کرد.

فروشگاه عرضه زغال نارگیل اندونزی

موارد استفاده از زغال نارگیل

موارد استفاده از زغال نارگیل برخی از خانواده های ایرانی یا جمع های دوستانه برای تفریح یا گذراندن زمان از قلیان استفاده می‌کنند بنابراین برای استفاده از زغال باید زغالی را تهیه کنند که علی رغم کیفیت بالا از ضرر کمتری برخوردار باشد. این نوع زغال که از پوست درخت نارگیل تهیه می شود تقریباً سه برابر زغال های دیگر میسوزد و دوام دارد. این نوع زغال  بسیار تمیز است و حمل آن ساده است.

زغال نارگیل خاکستری بر جای نمی گذارد و اگر هم بگذارد بسیار کم است حتی کمتر از ۳ درصد میباشد و خاکستر آن نیز به رنگ سفید است. خرید زغال نارگیل مقرون به صرفه است چون قیمت مناسبی دارد. این نوع زغال خیلی راحت شعله‌ور می‌شود و شعله آن نیز دوام دارد و خاموش نمی شود. زغال نارگیل بو ندارد و مزه خاصی نیز نمی دهد و طعم واقعی قلیان را دارد.

این نوع زغال باعث خراب شدن و از بین رفتن جنگل و آلودگی محیط زیست نمی شود. این نوع زغال بو ندارد و جرقه نمی زند بنابراین موجب سرگیجه و سردرد نمی شود، بسیار بادوام است و تا آخر میسوزد. این نوع زغال ۱۰۰% طبیعی است و ساخت کشور اندونزی است. قالب های این زغال به شکل مکعبی است و بسیار خوش فرم است. برای دورهمی های دوستانه خود حتماً از این نوع زغال خریداری کنید زیرا دارای کیفیت زیادی است. بهترین زغال را از ما خریداری کنید.

مراکز خرید زغال نارگیل اندونزی

مراکز خرید زغال نارگیل اندونزی برای خرید زغال نارگیل اندونزی باید به مراکز خرید آن مراجعه کنید و یا در سایت ما سفارش خود را ثبت کنید تا در اسرع وقت برای شما آماده کنیم. زغال نارگیل که برگرفته از پوست درخت نارگیل است بسیار مقرون به صرفه می باشد. این نوع از زغال بو ندارد،  جرقه نمی زند و مزه خاصی نمی دهد مزه آن طعم واقعی قلیان است؛ بنابراین دچار سرگیجه و سردرد نمی شوید.

این زغال دوام دارد و تا انتها می سوزد و خاکستری زیادی بر جای نمی گذارد و باعث آلودگی محیط زیست نمی شود و همچنین بسیار تمیز است و حمل و نقل آن آسان است این زغال خوش فرم صد درصد طبیعی است و محصول کشور اندونزی است.